تصفیه آب تهران

منابع زیرزمینی آب تهران به علت نبود شبکه فاضلاب شهری درتهران آلوده شده است. تصفیه آب تهران به دلیل افزایش وجود نیترات بیشتر از حد معمول در آب شرب اقدامی واجب و ضروری است.

وجود نیترات غیر استاندارد در آب باعث اختلال در انتقال اکسیژن شده و مشکلاتی را برای کودکان مخصوصا کودکان شیرخوار به دلیل مصرف بیشتر آب بوجود می آورد نیترات بالای استاندارد برای مادران شیرده مضر است. نیترات، بدون رنگ،‌ بدون بو و بدون طعم بوده و در آبهای آشامیدنی قابل تشخیص نمی باشد و به چند روش از آب حذف می گردد : تقطیر، اسمز معکوس و تبادل یونی.

تصفیه آب به روش اسمز معکوس: آب با فشار از میان غشاء نیمه تراوا عبور می کند. در حین عبور آب از فیلتر، آلودگی نیترات حذف می گردد حدود ۹۵،۸۵ درصد نیترات به روش اسمز معکوس از آب حذف می گردد.

تا زمانی که نیترات در آب آشامیدنی بالاتر از حد استاندارد باشد باید منبع دیگر انتخاب شود و نسبت به تصفیه آب اقدام نمود آبهای بطری شده مقرون به صرفه نیستند.

بهترین روش برای تصفیه آب و از بین بردن نیترات و فلزهای سنگین، یون ها، مواد آلی غیر محلول و محلول، آندوکسین ها، ویروس ها و باکتری ها استفاده از دستگاه تصفیه آب مرغوب و با کیفیت با برند های معتبر و اصلی می باشد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها آماده هر گونه خدمات رسانی برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱          همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *