دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه

اگر به دنبال خریدن یک دستگاه تصفیه آب با مارک خوب هستید، نشانه اهمیت دادن شما به سلامت خانواده خود می باشد. قبل از هرگونه تصمیم گیری برای خریدن دستگاه تصفیه آب توجه به نکاتی لازم ضروری است.

به دلیل اینکه دستگاه تصفیه آب با سلامتی رابطه مستقیم دارد، انتخاب دستگاهی که دارای برند معتبر، ضمانت نامه، خدمات پس از فروش و دارای شماره ثبت جهانی باشد، حائز اهمیت است.

دستگاه تصفیه آب های ارزان قیمت همگی ساخت کشور چین و تقلبی می باشند این دستگاه ها از مواد اولیه نامرغوب و بازیافتی درست شده اند. در این دستگاه ها بجای استفاده از فیلتر کربن كه در نمونه هاي اصلي و بهداشتي از پوسته نارگيل تهیه و فراوری شده، با قرار دادن زغال سنگ بجای کربن که حاوی فلزات سنگین است باعث آلودگی آب می شوند.

ظاهر شیک و گول زننده، عرضه هدایا و فیلتر های اضافی بر روی دستگاه های تصفیه آب چینی ملاکی بر کیفیت این دستگاه ها نیستند.

يكي از اشتباهات رايج در ميان خريداران دستگاه هاي تصفيه آب، انتخاب دستگاه با مخازن ذخيره بزرگ است. مخزن بايد متناسب با ميزان مصرفتان باشد و هيچ تاثيری بر توانایی دستگاه ندارد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱          همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *