تست عملکرد مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلیین

تست عملکرد مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلیین
تست عملکرد مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلیین

تست عملکرد مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلیین

مخزن وسیله ای مهم و ضروری در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس آکوا کلیین است که باعث افزایش فشار آب خروجی از شیر برداشت می شود. مخزن بر اساس تحت فشار عمل می کند و به دلیل وجود کیسه ی هوایی که درون مخزن قرار دارد آب را با فشار بالا خارج می نماید.

مخزن وسیله ای است که آب تصفیه شده را در خود ذخیره می کند و در صورت نیاز در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

اگر مخزن ذخیره آب در دستگاه تصفیه آب آکواکلیین وجود نداشته باشد زمانی زیادی صرف برداشت یک لیوان آب می شود و همچنین در زمان قطعی آب و یا برق آبی در اختیار نخواهید داشت.

به همین دلیل وجود مخزن و عملکرد صحیح آن بسیار مهم است و باید هر از گاهی تست و بررسی شود.

مخزن ذخیره از دو بخش آب و هوا تشکیل شده است که توسط یک دیافراگم از یکدیگر جدا می شوند. این قسمتی که هوا وجود دارد باید دارای مقدار هوای فشرده با فشار ۷-۹ psi باشد اگر هوای درون مخزن کمتر یا بیشتر از این مقدار باشد مشکلاتی را برای مخزن و دستگاه بوجود می آورد.

در ادامه تست عملکرد مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلیین را به طور کامل شرح داده ایم.

در قسمت زیرین مخزن یک شیر تنظیم فشار وجود دارد که می توان توسط آن فشار هوای درون کیسه را بررسی کرد. باید درپوش والفی که بر روی آن قرار دارد را باز کنید.

سپس سوزن و یا یک شی نوک تیز را وارد آن کنید. اگر آب از مخزن خارج شد یعنی کیسه ی هوا پاره شده است و هوای درون آن با آب مخلوط شده است. در این صورت مخزن دیگر قابل استفاده نیست و باید تعویض شود.

اگر هوا خارج شد به احتمال زیاد فشار هوای آن کم است که باید تنظیم شود.

در بعضی موارد ممکن است نه آب و نه هوایی از شیر تنظیم فشار هوای مخزن خارج شود. در این حالت مخزن دچار چسبندگی شده است و حالت ارتجاعی خود را از دست داده است که باید تعویض شود.

تست عملکرد مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلیین

تست عملکرد مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلیین

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *